Четвер, 21.02.2019, 02:07
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Лютий » 19 » Веснянкою пахне…
12:34
Веснянкою пахне…

«Нумо заплетімо віночок» - під таким гаслом проходив цьогорічний тиждень початкових класів у Скала-Подільському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ». Ознайомившись із планом тижня на урочистій лінійці, у роботу тижня активно включилися учні та батьки. Спочатку запахло весною від кращих робіт на виставці малюнків «Весняний привіт». Найкраще віддзеркалення зустрічі весни і зими відобразили у роботах: Загрійчук О.,Мандибура А., Козловська Ф.(1кл.), Клапоущак А.,Пуцентела Н., Олійник В.(2кл.), Потурняк Я., Сірман В., Борщівська О.(3кл.), Прокопчук А., Дубчак С., Купельська А.(4кл.).

Наступного дня школу наповнив особливий гамір. Це учні початкових класів під керівництвом молодого вчителя Кошути Г.В. із завзяттям виконували розвивально-пізнавальні завдання квесту «Воскресни, весно». Отримавши за кожне правильно виконане завдання квіточку, учні 2 класу вийшли переможцями, бо першими «заплели віночок», причепивши його до дверей свого класу.

Родинні фото учнів, обрамлені віночком: спільною роботою маленьких умільців та їх наставників, гордо прикрасили одну із стін школи. Тепер –це улюблене місце для селфі у школі. Того ж дня провели флеш-моб. Учні початкових класів створили «живий» герб України і серце.

 

 

А в четвер вчитель Тимчишин Т.І., використовуючи новітні форми навчання, провела інтегрований урок-суд з читання у 3 класі. Засуджуючи лінь і бездіяльність у образі Коника-стрибунця із одноіменної байки Глібова, захищали його, як невід’ємну одиницю великого оркестру під назвою «Звуки природи». Вміло допомагала здійснювати захист вчитель музичного мистецтва Москавлюк О.М.

 

Фінішував тиждень величним родинним святом «Зимі з Весною помиритись і нам ніколи не сваритись». Ведучими заходу були Романовська Л.В. та Рогатинчук Г.П. Діти співали веснянки, водили гаївки, розказували мирилки, грали ігри «на лужку». Материнською теплотою і добротою віяло від пісень у виконанні батьків і від випечених люблячими руками «жайворонків»-вісників весни, які наприкінці свята вручили всім присутнім, серед яких були і запрошені вчителі шкіл громади.

Вразили всіх своїм майстерним співом і артистизмом вчителі початкових класів та вчитель музики. І глядачі, і виконавці були сповнені надзвичайно позитивними емоціями.

Фінальним акордом свята стала гаївка «Гей, віночку, розвивайся». Кожен клас поступово виходив на сцену танцював у своєму колі, ніби вплітав квіточку у загальний родинний вінок. А батьки і вчителі, взявшись за руки, утворили коло – «квітку» у залі.

Сподіваємось, що тиждень початкових класів-2018 надовго залишиться у пам’яті. Хочеться висловити слова вдячності учням, їх батькам та своїм колегам Рогатинчук Г.П., Романовській Л.В., Москаль С.Л., Кошуті Г.В., Гресь С.В., Москавлюк О.М. за злагоджену результативну роботу.

Тимчишин Т.І.,

голова методоб’єднання

вчителів початкових класів

 

Переглядів: 137 | Додав: olesya31 | Теги: Москавлюк Олеся, Тимчишин Тетяна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]