Понеділок, 19.03.2018, 02:47
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 1 » Тиждень початкової школи
12:40
Тиждень початкової школи

З 23 по 27 листопада 2015 року у Скала-Подільській ЗОШ І-ІІІ ст. проходив тиждень початкових класів. Кожен день методичного тижня мав певний напрямок. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими та корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини. Вчителі та вихователі груп продовженого дня продемонстрували компетентність в теоретичних питаннях щодо впровадження здоров’язберігаючих технологій, показали свою майстерність під час проведення цікавих уроків та пізнавальних виховних заходів.Так і старші учителі, і молоді спеціалісти поділились  своїм педагогічним досвідом   показали майстер-клас, продемонстрували  чого досягли за певний період роботи в школі.

23 листопада, понеділок, розпочався із святкової лінійки, на якій було ознайомлено з планом проведення тижня.

Перший день допоміг вчителям і учням відчути , що «мова-це великий дар природи» (К.Крапива). А допомогли у цьому переконатися: ігри з букв одного слова, ребуси, анаграми, мовні загадки, які вчителі доцільно використали на уроках української мови.

24 листопада, вівторок, носив назву «Математичний».  Цього дня на школярів чекали : математична олімпіада у 2-4 класах, захоплюючий урок математики у 3 класі / Романовська Л.В./ та цікава математика у картинках для учнів 1 класу.

   Наступний день, 25 листопада, був присвячений дню праці, старанності і творчості. Порадували око батьків, школярів, вчителів школи найкращі зошити учнів-початківців на виставці «Свято зошита» і творчі роботи школярів на виставці  «Світ наших захоплень».Веселі старти між учнями початкових класів «Швидше, вправніше, сильніше» відбулися у четвер 26 листопада.

    Фінальним акордом тижня стало свято « Завітала в гості казка». Цей день справді став чудовим, казковим. Діти вразили присутніх своїм артистизмом, костюмами під час інсценізації уривків з відомих казок.

    Тиждень  початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші.

Категорія: Предметні тижні | Переглядів: 224 | Додав: slv-ln | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]