Субота, 30.05.2020, 21:31
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Вересень » 14 » Свято квітів
20:27
Свято квітів
Ось і відбувся традиційний парад квіткових композицій «Моя рідні Україна». Основними напрямками створення композиції були державна символіка, спогади про ЄВРО-2012 та вільна тематика.
Членами журі були представники шкільної адміністрації, дитячого парку та дитячої республіки «Імпульс»(Учнівське самоврядування).
Приємно здивували всіх букети та композиції учнів початкових класів. Їх оцінювали за такими критеріями:
1. Оригінальність;
2. Креативність;
3. Різнобарвність;
4. Відповідність тематиці.
Першачки отримали перемогу за відповідність тематиці, їхній досконалий прапор чітко майорів у нашому фойє . Учні другого класу отримали свою заслужену грамоту за різномаїття барв та кольорів, яке вразило журі. А дорогі третьокласники відзначились своєю оригінальністю, їхній футбольний м’яч, жаба, карта України, комашка сонечко та тризуб надовго залишаться в пам’яті усіх присутніх. Також потрібно відмітити роботу учнів четвертого класу – Мотанка, Берегиня.
Менш активно прийняли участь учні 5-11 класів. Слід відзначити хорошу підготовку учнів 8 класу і подякувати їхньому класному керівнику Дубчаку Олександру Пилиповичу.
Провівши цю виставку, можна з гордістю сказати, що наша Україна є дуже багатою і розмаїтою, вона має юних, талановитих патріотів. Також хочеться подякувати батькам, дітям і вчителям за те, що вони створили такі незвичайні, яскраві та милі композиції.
Категорія: Новини | Переглядів: 598 | Додав: Mashka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]