Середа, 21.03.2018, 09:14
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Грудень » 17 » Семінар для вчителів музичного мистецтва
23:39
Семінар для вчителів музичного мистецтва

У четвер, 12 грудня 2013 року в Будинку дитячої творчості відбувся семінар для вчителів музичного мистецтва Борщівського району на тему: «Розвиток духовності на уроках музичного мистецтва».  Особлива роль духовно- морального виховання полягає в його здатності наблизити до дитини весь світ переживань, моральних цінностей і аморальних вчинків, при зіткненні з якими, формується особистість дитини.

Всі присутні мали чудову нагоду побачити виступ гурту «Глорія» (студентів Івано-Франківської духовної семінарії). Спів духовних та патріотичних  пісень дарував натхнення вчителям у подальшій праці та акцентував увагу на важливості їх використання у роботі з дітьми, адже не за горами конкурс духовно-патріотичної пісні «Гімн Богу» і студенти-семінаристи для допомоги вчителям залишили фонограми пісень, щоб їх співали й школярі, за що висловлюємо їм щиру вдячність.

З словом подяки до гостей звернулася методист РМК Лань Інна Володимирівна, яка зауважила, що «всі отримали духовне, моральне, естетичне задоволення, та обовязково понесуть його до своїх учнів».

На семінарі була присутня завідувач комунальної установи «Борщівський районний методичний кабінет» Король Оксана Євгенівна, яка побажала гурту «Глорія» гарного настрою та веселих Різдвяних свят.

Після концертної програми вчителям музичного мистецтва  було показано відкрите заняття вокального гуртка та фрагменти роботи з дитячим вокальним ансамблем.

Отже, слід зауважити, що  музичне мистецтво є важливим виховним засобом для формування знань про релігійні, етичні традиції українського народу. Колядки, релігійні мотиви, гаївки є своєрідним конденсатом духовної культури народу від найдавніших часів до тепер. Тому, зберігаючи і збагачуючи кращі народні традиції, релігійні мотиви ми сприяємо формуванню найкращих особистісних якостей школярів.

Вчитель музичного мистецтва

Скала-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Москавлюк Олеся Миколаївна


Категорія: Новини | Переглядів: 530 | Додав: iva | Теги: Москавлюк Олеся | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]