Четвер, 17.08.2017, 23:31
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Травень » 26 » Результати конкурсу "КЕНГУРУ 2017"
14:47
Результати конкурсу "КЕНГУРУ 2017"


16 березня 2017 року було проведено другий етап 

Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру 2017”

В ньому прийняв участь 41 учень нашої школи 
(у категорії "МАЛЮК 2" - 6 учнів; "МАЛЮК 3-4" - 18 учнів;  "ШКОЛЯРИК" - 1 учень; "КАДЕТ" - 4 учні; "ЮНІОР" - 9 учнів; "ВИПУСКНИК" - 3 учні)

Учні показали ВІДМІННИЙ (12 учнів)
та "ДОБРИЙ" (16 учнів) результати

код Прізвище та ім’я клас сума балів % розв. результат
001001 Бездух Дарина 2 44 11/15 ДОБРИЙ
001002 Борщівська Оксана 2 56 14/15 ВІДМІННИЙ
001003 Дірявка Костянтин 2 18 5/15 УЧАСНИК
001004 Котова Катерина 2 15 4/15 УЧАСНИК
001005 Потурняк Ярослав 2 13 3/15 УЧАСНИК
001006 Сойко Роман 2 14 4/15 УЧАСНИК
001007 Бабіч Дмитро 3 60 16/24 ДОБРИЙ
001008 Дубчак Софія 3 56 15/24 ДОБРИЙ
001009 Касько Одександр 3 67 17/24 ДОБРИЙ
001010 Купельська Адріана 3 86 22/24 ВІДМІННИЙ
001011 Прокопчук Анастасія 3 73 19/24 ДОБРИЙ
002001 Бадяк Арсеній 4 87 22/24 ВІДМІННИЙ
002002 Гриньків Володимир 4 86 22/24 ВІДМІННИЙ
002003 Войцехівська Яна 4 92 23/24 ВІДМІННИЙ
002004 Данилишин Аліса 4 54 15/24 УЧАСНИК
002005 Ковалишин Ліля 4 81 21/24 ВІДМІННИЙ
002006 Ковальський Дмитро 4 50 14/24 УЧАСНИК
002007 Лижник Альбіна 4 88 22/24 ВІДМІННИЙ
002008 Маковський Юрій 4 69 17/24 ДОБРИЙ
002009 Ратушняк Максим 4 85 21/24 ВІДМІННИЙ
002010 Стефин Яна 4 73 19/24 ДОБРИЙ
002011 Трембовецька Аліна 4 92 23/24 ВІДМІННИЙ
002012 Трембовецький Андрій 4 79 20/24 ДОБРИЙ
002013 Чорний Павло 4 86 22/24 ВІДМІННИЙ
003001 Гутняк Анастасія 5 29 8/30 УЧАСНИК
003002 Ружицький Анатолія 7 74 20/30 ВІДМІННИЙ
003003 Дутка Наталія 8 33 9/30 УЧАСНИК
003004 Замосьна Віолета 8 18 5/30 УЧАСНИК
003005 Степований Денис 8 18 5/30 УЧАСНИК
003006 Баландюк Антон 9 56 14/30 ДОБРИЙ
003007 Гриба Андрій 9 56 15/30 ДОБРИЙ
003008 Гуцал Ольга 9 59 15/30 ДОБРИЙ
003009 Ільніцька Юлія 9 59 15/30 ДОБРИЙ
003010 Мілаєвич Анастасія 9 33 9/30 УЧАСНИК
003011 Сеньків Володимир 9 31 8/30 УЧАСНИК
003012 Улановський Владислав 9 69 18/30 ВІДМІННИЙ
003013 Величко Денис 10 42 12/30 УЧАСНИК
003014 Кобля Олександр 10 47 13/30 ДОБРИЙ
003015 Боровська Марія 11 57 16/30 ДОБРИЙ
003016 Гордієнко Олександра 11 54 15/30 ДОБРИЙ
003017 Степась Надія 11 66 18/30 ДОБРИЙ

Тут є  АРХІВ ЗАДАЧ

  ваші відповіді

(для того,щоб знайти свої  відповіді потрібно спочатку вибрати тернопільську область, а потім нашу школу -  19425)

правильні відповіді до завдань 
та критерії оцінювання.

 

Категорія: Честь школи | Переглядів: 101 | Додав: Grytzz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]