Субота, 24.03.2018, 00:19
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Квітень » 13 » Реальність чи віртуальність?
13:01
Реальність чи віртуальність?

Коли ще у 1954 році було запропоновано термін «соціальна мережа», а в 1995 році першим інтернет-сайтом став classmates.com, який пропонував можливості роботи із соціальними мережами, ніхто й не сподівався, що віртуальне життя стане такою великою та важливою частиною реального. Тут звичайно присутні як негативні, так і позитивні сторони, проте проблем набагато більше, ніж користі і це, як на мене, очевидно. Навіть, якщо соціальна мережа – це спосіб швидкого спілкування і нових знайомств, то не завжди можна стверджувати, що це корисно для кожної особи. Адже ніхто не застрахований від того «інтернет сміття», що ми черпаємо його від прочитаних статей та повідомлень, побачених фото чи картинок. 

Насамперед інтернет – це скупчення самотності, бо тут немає нічого справжнього, і те саме спілкування – віртуальне. Тай чи не приємніше спілкуватись тут, у реальному житті, бачити які емоції, почуття чи переживання у співрозмовника, дивитись на його очі, міміку та жести. 

Звичайно, кожен може посперечатись, проте інтернет забирає у нас надто багато дорогоцінного для підлітка часу, що є важливим показником деградації особи. А що це тоді за спілкування таке, яке псує моральний та фізичний стани людини? 

Кожен із нас сам повинен вирішити, що йому важливіше, адже інтернет – це не світ, і, навіть, не частина його, а реальність набагато цікавіша, яскравіша та щиріша. Вконтакте, Facebook, Twitter чи будь-яка інша соціальна мережа - не є твоїм життям, а просто захопленням і, здається, варто усвідомити це зараз, бо потім може бути й пізно! 
Катерина Дякун


Категорія: Новини | Переглядів: 394 | Додав: Staywm | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 3
1  
яка унила стаття...

2  
Ваша думка)

3  
"Унила"-"неунила" це не суттєво... треба вміти подивитись на проблему (а це таки проблема) максимально об'єктивно, відкинувши особисті моменти.
І що ми бачимо...
З позитивного(так би мовити) - ілюзорні, напівреальні "друзі", яких у більшості користувачів соц. мереж не тільки сотні а навіть тисячі (зрозуміло якими друзями вони можуть бути). Друзі, які ніби поділяють твою думку і з якими ти можеш не соромлячись розмовляти на різні теми, але які насправді ще більше заганяють тебе в твою "мушлю" і опосередковано заставляють замкнутися в реальному світі. А це перетворює підлітка (людину в якої в цей період життя бурхливо формується його особистість) на соціального каліку...
Про негативний вплив можна багато говорити, але найгірше в цьому випадку, на мою думку, це ваше здоров'я, яке ви псуєте під час багатогодинного "просиджування" з мінімальною відстанню від моніторів в позі "черепахи".
PS: Щоб зрозуміти що ця проблема дійсно актуальна згадайте у кого з вас, зразу ж після уроків у "вконтакте" з'являється статус "онлайн", а хто побачивши що на дворі чудова погода вийде гуляти...

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]