Неділя, 20.01.2019, 01:36
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Грудень » 11 » Підсумки Місячника правових знань
22:02
Підсумки Місячника правових знань

 Протягом листопада 2018 року у Скала-Подільському НВК проходив Місячник правових знань. Для усіх школярів було підготовлено інформлистівки «Учням про права дітей».

Бібліотекар закладу Федоровська О. Б. представила вистатвку літератури у шкільній бібліотеці на тему: «З правової скарбнички: закон є закон».

Вчителі початкових класів: Москаль С. Л., Романовська Л. В., Кошута Г. В., Тимчишин Т. І. провели пізнавальні бесіди з елементами гри «Чи знаю я свої обов’язки?».

За сприянням практичного психолога закладу Борщівської Т. В. у 9 класі відбувся урок у форматі змішаного навчання "Торгівля дітьми як небезпека життя". Окрім цього, Тетяна Василівна провела анкетування для усіх школярів на теми: «Поширення та форми насильства в школі» та «Відповідальність неповнолітніх».

Для учнів 5-6 класів випускницею закладу, курсанткою Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ Юлією Мелимукою проведено бесіду на тему: "Що таке право і що таке обов’язок?”.

Для учнів 7 класу в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» було організовано інформаційну зустріч з провідним спеціалістом Борщівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Мармус В. Р.

Для учнів 8-11 класів інспектором ювенальної превенції майором поліції Козієм А.С. спільно з начальником Служби у справах дітей Борщівської РДА Скороходом О.П. проведено профілактичну лекцію з питань протидії злочинним проявам, профілактики правопорушень серед дітей, дотримання здорового способу життя та роз’яснення правил поведінки і правил безпеки у рамках проведення акції «16 днів проти насильства».

У 5-11 класах відбулися планові виховні години на теми:

«Протидія булінгу в дитячому середовищі» (класний керівник - Гриба С.В.);

«Не стань жертвою торгівлі людьми» (класний керівник -Кузьмінчук О.Б.);

 «Життя без насильства» (класний керівник - Бездух Т.П.);

 «Торгівля людьми — сучасне рабство» (класний керівник - Прокопович Н.С.);

«Кібербулінг: небезпечне віртуальне «спілкування»»(кл. керівник - Дзіковська Н.М.); 

 «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина» (кл. керівник - Даник Г.Р.);

«На місці жертви може опинитися будь-хто» ( класний керівник - Шиян Б.Л.)

В рамках Всеукраїнського тижня права вчителем правознавства Прокопович Н. С. було проведено «Правовий аукціон» у 10 класі.

Організація Місячника правових знань дозволяє учням реальніше і глибше усвідомити всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому. Дана тематика планується і надалі у роботі вчителів.

Заступник директора з виховної роботи

Москавлюк О. М. 

Переглядів: 79 | Додав: olesya31 | Теги: Москавлюк Олеся, правовиховна робота | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]