Неділя, 21.10.2018, 09:41
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 29 » Нова сторінка розвитку освіти
09:37
Нова сторінка розвитку освіти

 

Часи змінюються, і ми змінюємося, а разом із нами змінюється школа. Освіта була і надалі залишається найвищим національним пріоритетом, основою для розвитку особистості, суспільства та держави. Тому створення високоефективної системи якісної освіти – це об’єктивна вимога часу.

Задля підвищення якості освіти, раціонального та ефективного використання ресурсів, модернізації навчальних закладів розпочато реорганізацію системи освіти в сільській місцевості. Замість моделі «школа на кожне село» запропоновано систему опорних шкіл та їхніх філій. Однією з таких опорних шкіл стала Скала-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Сучасна школа – не лише крейда та дошка. Тому завдяки програмі створення опорних шкіл Скала-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів потрохи змінює своє обличчя. Школярів зустрічають нові світлі вікна, в кабінетах - нове обладнання.

  

  

  

 

Оновлюється і сам процес навчання. Після періодичних поїздок до центру інноваційної освіти «Про.Світ» директор школи Дорож Н. В. та вчителі Шеляк О. Є. і Войцехівський В. Р. щедро діляться отриманими знаннями та враженнями з колегами.

  

Системно проводяться фасилітаційні сесії, наради, консультації, моделювання уроків у форматі змішаного навчання. Нові методичні прийоми відразу ж втілюються в життя.

     

Успіх сучасного вчителя полягає в умілому використанні новітніх методик. Педагоги Скала-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, намагаючись іти в ногу з часом, уже застосовують у своїй практиці метод змішаного навчання, який дозволяє їм відійти від установки “я в класі – головний(-а)” і дати учням більше свободи та можливостей управляти власним процесом навчання, адже сучасна школа має не лише забезпечувати рівень знань учнів, а й виробляти навички компетенцій, які допоможуть школярам самостійно здобувати знання і використовувати їх у житті. 

Пріоритетна мета української системи освіти – створення умов для розвитку та самореалізації кожної особистості як громадянина України, інноватора, який зможе дати собі раду з будь-якими життєвими і професійними проблемами, формування покоління, здатного навчатися впродовж життя, створювати й розвивати цінності громадянського суспільства. А це можливо лише за умови якісної освіти.

Категорія: Новини | Переглядів: 257 | Додав: kamelot2012 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]