Субота, 21.04.2018, 04:03
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 30 » english
10:47
english

З  13.03 по 17.03 у  Скала-Подільській ЗОШ І-ІІІ ступенів  було проведено тиждень англійської мови. Протягом тижня було проведені  такі заходи:

Квест –гра « Весела англійська»  у 3 класі. У ході заняття учні виконували різні завдання  у групах. Розв’язування кросвордів, читали  скоромовки, виправляли помилок у реченнях та інше.

Маршрутний лист   « Funny Express» - конкурс між учнями 6 і 7 класів. Учні об’єдналися у команди, ознайомилися з маршрутним листом на якому було  сім станцій, такі як: дружні числа, лексична, граматична, загадкова, народна, поетична, школа має таланти. Перемогла команда , в якої за підрахунком в кінці було найбільше балів.

У 2 класі було проведено заняття  «Розказуємо казку разом». Учні використовуючи наочність пробували розказувати казку, повторювали дії і називали їх англійською.

Юні дизайнери – учні 4 класу вмебльовували свої кімнати , розв’язували кросворди і працювали з роздатковим матеріалом.

  Урок у форматі змішаного навчання «Music in our life» - 8 клас учні

об` єдналися у команди і подорожували станціями виконуючи різні завдання:  назви музичні інструменти, терміни, типи музики, знаменитих співаків, читали тексти, утворювали запитання і складали плани ті ін..

 

Урок у форматі змішаного навчання « Art for the heart sake» - 10 клас. Працювали у командах  і в кінці презентували свої роботи класу. Завдання були розробленні для подачі нового матеріалу.

В рамках проведення тижня іноземних мов вчителем Гуцал Людмилою Михайлівною були проведені наступні заходи та уроки. У 4 класі цікаво пройшов змішаний урок “Deutsch lernen ist super!”. Шестикласники відправились у віртуальну подорож до Німеччини (Берлін, Дрезден, Кельн, Мюнхен, Гамбург, вздовж Рейну). Урок “Deutschland- Traum für Reisen”завершився спільним виготовленням плакату про подорож.  Учні, які вивчають німецьку, як другу іноземну в рамках вивчення теми “Essen. Einkaufe.” Працювали в групах, складаючи записки щодо покупок і готували з них страви. Учні 8 класу створили та презентували на інформаційній хвилинці медіа-листівку “Навіщо вивчати німецьку мову?”. Восьмикласники, які вивчають німецьку 4 рік, працювали   у   групах. Створювали проекти   “Was kann ich für die Natur tun?”. Учні 11 класу виступили на шкільній вечірці, поєднавши англійські пісні з німецькою.

У вівторок 14 березня у 9 класі був проведений урок по технології змішаного навчання на тему: " Use Phrasal Verbs to be Fluent English Speaker". Завдяки уроку учні побачили, що вивчати граматику весело і цікаво.
У четвер 16 березня відбулася краєзнавча вікторина: "How much do you know about The UK?", у якій приймали участь учні 7-8 класів. Перемогу здобули учні 8 класу.

 У п'ятницю 17 березня учні 5 класу позмагалися у брейн-ринзі: "How useful is school for you?"

 

Категорія: Предметні тижні | Переглядів: 121 | Додав: kuzminoks | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]