Неділя, 18.11.2018, 13:52
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 27 » День цивільного захисту та 32-га річниця з Дня аварії на ЧАЕС
14:28
День цивільного захисту та 32-га річниця з Дня аварії на ЧАЕС

На жаль, ми живемо у досить таки непростий час. Час, коли небезпека, здається, підстерігає нас звідусіль. Адже тероризм, природні катаклізми, техногенні катастрофи і тому подібне можуть застати зненацька. Тому всі ми повинні бути готовими до екстремальних ситуацій, вміти знайти з них правильний вихід, не панікувати, а найголовніше – не допустити їх виникнення.

25 квітня 2018 року на базі нашого навчально-виховного комплексу відбулися День цивільного захисту та вшанування пам’яті жертв Чорнобильської трагедії. На захід був запрошений спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Капаціла Іван Богданович, який провів профілактичну бесіду на дану тематику з учнями 1-11 класів.

Почався День цивільного захисту з виховних годин, які провели класні керівники у своїх класах на тему «Пам’ятай Чорнобиль». Під час уроків несподівано для всіх пролунав сигнал, що свідчив про пожежу. Учні під керівництвом учителів організовано, без паніки, у ватно-марлевих пов’язках, згідно з планом евакуації покинули приміщення закладу та за 2хв 23с успішно були евакуйовані на пришкільне подвір’я.

Одинадцятикласники виконали флешмоб «Чорнобильський вальс». Всі були надзвичайно вражені і розчулені.

Надалі на спортивному майданчику відбулися навчально-показові змагання між командами 10 та 11 класів. Програма показового Дня цивільного захисту була цікавою й насиченою. Для учнів було проведено різнопланові заходи, зокрема відпрацювання нормативів ЦЗ, практичні заняття з надання домедичної допомоги постраждалим, комбінована естафета, тренування по користуванню індивідуальними засобами захисту, зокрема протигазом, евакуація поранених із задимленого приміщення, конкурс «Лава на лаву».

Учні показали злагоджені, чіткі командні дії під час надзвичайної ситуації, але перемогу виборола команда 11 класу.

Показовий День ЦЗ був проведений на достатньому організаційно-методичному рівні. Успіх великою мірою залежав від його завчасної підготовки, чіткого керівництва, підбору заходів та правильного визначення складу учасників. Педагоги обмінялися досвідом в організації навчальної роботи з питань безпеки життєдіяльності, а школярі отримали багато корисної інформації та закріпили її на практиці.

Заступник директора з НВР

Філь Т. В.

Фотозвіт ТУТ

 

 

Переглядів: 151 | Додав: olesya31 | Теги: Москавлюк Олеся, Семків Юлія, Філь Тетяна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]