П’ятниця, 20.10.2017, 08:44
Вітаю Вас, Гість

Про затвердження Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти

http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/46106/

Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2014/2015 навчальному році

http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/46107/

Графік проведення ДПА у 4, 9, 11 класах 

СКЛАД

державних атестаційних комісій за освітній рівень

початкової загальної середньої освіти

Скала-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

№ з/п

Дата

Назва предмета (форма проведення)

Клас

Час проведення

Голова державної атестаційної комісії

Вчитель, який викладає в цьому класі

01

13 травня

Українська мова (читання)

(письмово)

4

10.20

Дорож Н.В.

Тимчишин Т.І.

02

19 травня

Українська мова (письмово)

4

9.25

Дорож Н.В.

Тимчишин Т.І.

03

21 травня

Математика

(письмово)

4

10.20

Дорож Н.В.

Тимчишин Т.І.

СКЛАД

державних атестаційних комісій за освітній рівень

базової  загальної середньої освіти

Скала-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

№ з/п

Дата

Назва предмета (форма проведення)

Клас

Час про ведення

Голова державної атестаційної комісії

Члени комісії

Учитель, який викладає предмет  в цьому класі

Вчитель цього самого циклу предметів

01

02 червня

Українська мова (контрольний текстовий диктант)

9

9.00

Дорож Н.В.

Гриба С.В.

Філь Т.В.

02

05 червня

Математика  (інтегрована письмова робота з алгебри та геометрії)

(письмово)

9

9.00

Войцехівська С.В.

Войцехівський В.Р.

Шеляк П.Є.

03

08 червня

Географія

(письмово)

9

9.00

Войцехівська С.В.

Дубчак О.П.

Кунька І.Є.

 

СКЛАД

державних атестаційних комісій за освітній рівень

повної  загальної середньої освіти

Скала-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

№ з/п

Дата

Назва предмета (форма проведення)

Клас

Час про ведення

Голова державної атестаційної комісії

Члени комісії

Учитель, який викладає предмет в цьому класі

Вчитель цього самого циклу предметів

01

22 травня

Математика  (інтегрована робота з алгебри та початків аналізу і геометрії)

(письмово)

11

9.00

Войцехівська С.В.

Войцехівський В.Р.

Шеляк П.Є.

02

22 травня

Історія України (письмово)

11

9.00

Дорож Н.В.

Мазурок І.О.

Прокопович Н.С.

03

26 травня

Історія України (письмово)

11

9.00

Дорож Н.В.

Мазурок І.О.

Прокопович Н.С.

04

26 травня

Хімія

(письмово)

11

9.00

Войцехівська С.В.

Мазурок М.П.

Шородок А.П.

05

26 травня

Біологія

(письмово)

11

14.00

Войцехівська С.В.

Мазурок М.П.

Шородок А.П.

06

28 травня

Географія

(письмово)

11

9.00

Войцехівська С.В.

Дубчак О.П.

Кунька І.Є.

07

28 травня

Німецька мова

(письмово)

11

9.00

Дорож Н.В.

Чернега Л.Р.

Гуцал Л.М.

08

28 травня

Інформатика

(письмово)

11

14.00

Войцехівська С.В.

Чепесюк О.П.

Шеляк П.Є.

09

28 травня

Англійська мова

(письмово)

11

14.00

Дорож Н.В.

Кузьмінчук О.Б.

Гуцал Л.М.